crackingcookies.pl

Tylna belka Citroen

Grupa ok. 20 pracowników dziennie naprawia dziesiątki tylnych belek. Schematyczny sposób przeprowadzania procesu naprawy zdecydowanie przyspiesza pracę na hali produkcyjnej. Na hali tej znajduje się kilka stanowisk, a każdemu przypisani są pracownicy, lider koordynujący oraz konkretne zadania, które są ściśle związane z danym etapem naprawy. Zregenerowane tylne belki są sprawdzane pod kątem jakości, gdyż TYLNABELKA.COM przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich klientów. Zakup tylnej belki u TYLNABELKA.COM wiąże się z otrzymaniem na nią 3-letniej gwarancji. Elementy, które są wymieniane podczas naprawy tylnej belki w Citroen Berlingo to:

Przeciążenie Citroena Berlinga i związane z tym niedogodności

Najczęstszą przyczyną uszkodzenia tylnej belki Citroen Berlingo jest przeciążenie samochodu. Model ten zachęca właścicieli do użytkowania go w ramach auta dostawczego, co niestety okazuje się zgubne. Przeciążenie auta powoduje dużo częstsze zużywanie się tylnej belki niż przewiduje to producent. Jeżeli klient zamawia tylną belkę kurierem, TYLNABELKA.COM dokłada wszelkich starań, aby produkt ten jak najszybciej trafił do zamawiającego.

Serwisy samochodowe bardzo często korzystają z usług TYLNEJBELKI.COM. Jednakże firma stara się otworzyć na klienta umożliwiając indywidualnemu klientowi skorzystanie ze swojej oferty. Jeżeli zakupisz tylną belkę od ww. firmy zapłacisz ok. 650 zł (ze zwrotem starej belki) lub 950 zł (bez zwrotu starej belki). Przy wysyłce kurierem musisz się liczyć z kosztem transportu w wysokości 150 zł. Tylną belkę możesz zamówić nie tylko do domu, ale np. do mechanika, który dokona wymiany tylnej belki.

Pamiętaj, że szybka reakcja na niepokojące sygnały może Cię uchronić od poważniejszej i kosztowniejszej naprawy. Warto często dokonywać przeglądów samochodu, jak również samemu kontrolować auto chociażby poprzez zwracanie uwagi na widoczne gołym okiem nietypowe zmiany w wyglądzie samochodu, jak również na różne odgłosy, stukoty, trzeszczenia.

Tylna Belka

  • Regeneracja i naprawy tylnych belek we francuskich autach.

TYLNABELKA.COM
Westerplatte 55B
58-100 Świdnica
tel. 730 970 011

Zobacz także:

Hydroakumulator Orsta

Hydroakumulator Orsta