crackingcookies.pl

Tworzenie sklepu internetowego

Otwierasz własną działalność – chcesz sprzedawać dane produkty przez internet. Potrzebujesz sklep internetowy. Nie byle jaki. Musi charakteryzować się uporządkowanym wyglądem na stronie i być prosty w obsłudze dla szarego użytkownika. Chyba nie ma nic bardziej irytującego dla klienta, niż strona internetowa, która jest trudna w poruszaniu się, ponieważ brak jej intuicyjności. Zanim klient odnajdzie to czego szuka, musi się nagłowić. Może to skutkować tym, że zrezygnuje on z dalszych zakupów.

AptusShop – profesjonalne sklepy internetowe

Aptus.pl zajmuje się m. in. tworzeniem sklepów internetowych. Aby usprawnić sobie pracę informatycy i webmasterzy napisali oprogramowanie AptusShop, dzięki któremu zakładanie sklepów internetowych stało się szybsze i bardziej profesjonalne. Zleceniodawca może poprosić o przygotowanie strony sklepu w wersji podstawowej, co pozwoli na sprawną obsługę klientów. Powiększenie sklepu o inne dodatkowe moduły pozwoli na jego rozbudowanie. Wszystko zależy od wizji i potrzeb klienta.

Panel administracyjny powinien również być przejrzysty oraz wygodny w obsłudze, w celu szybkiego zarządzania sklepem. Sklep internetowy od strony administracyjnej ma wbudowany moduł służący do edycji opisów produktów, dzięki któremu administrator może wprowadzać oraz modyfikować ofertę zawierającą produkty bądź usługi, a także moduł zarządzania treścią, który pozwala na:

AptusShop pozwala na wygodne zakupy i przyjemną obsługę klientów.


Aptus.pl Sp. z o.o. Sp.k.
Pl. Grunwaldzki 8-10, IV p.
40-950 Katowice
tel. 32 607 31 80

Zobacz także:

Ramy led

Ramy led

http://www.domapak.com/

http://www.domapak.com/

Pendrive metalowe

Pendrive metalowe

Wysokiej jakości filmy reklamowe

Wysokiej jakości filmy reklamowe