crackingcookies.pl

Transport autobusowy Wrocław

Zapewnijcie sobie Państwo profesjonalny, tani i bezpieczny transport autobusowy z Wrocławia, oferowany przez firmę WROCEK – TRAVEL. Autobus na wyposażeniu floty to OTOKAR NAVIGO, który posiada:

Autobus pod wynajem Wrocław
Autobus, którym może podróżować 31 osób jest regularnie sprawdzany przed każdym wynajmem dla zapewnienia 100% bezpieczeństwa na polskich i europejskich drogach. Jest on często wypożyczany na długie, jak i krótsze podróże, np. w momencie przewiezienia gości weselnych. Wszyscy klienci korzystający nie tylko z autobusu, ale również autokaru i minibusa podkreślają, że każdy z nich jest nowoczesny, czysty i w wysokim standardzie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, WROCEK – TRAVEL planuje poszerzenie swojej floty, wraz z rosnącym zainteresowaniem klientów.

Oferta przewozu autobusowego

Cena za wynajęcie autobusu i usług kierowców oraz pilotów jest podana na stronie online wrocektravel.pl, jednak jest ona tylko orientacyjna. Aby dowiedzieć się dokładnie, jaki będzie koszt ostateczny należy zadzwonić pod numer Obsługi Klienta, napisać email lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na witrynie. WROCEK – TRAVEL proponuje swoim klientom kompleksowe usługi, dlatego jest jedną z chętniej wybieranych firm przewozowych na terenie Wrocławia. Pozytywne opinie szkół, parafii, instytucji czy osób prywatnych potwierdzają usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź konkurencyjną ofertę i wybierz polecaną markę, z niskimi kosztami przejazdu i wysoką jakością obsługi.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Wynajem samochodów Łódź

Wynajem samochodów Łódź

Usługi taksówkarskie w Toruniu

Usługi taksówkarskie w Toruniu