crackingcookies.pl

Masaż Bydgoszcz

Adrian Kasprzak, dyplomowany akupunkturzysta, prowadzi Gabinet chiropraktyki i masażu. Skąd pomysł na tego typy działalność? Otóż już od najmłodszych lat czuł, że jego powołaniem jest pomaganie innym. Będąc jeszcze młodzieńcem udzielał się jako młodszy ratownik, natomiast gdy osiągnął wiek pełnoletni został ratownikiem WOPR. Dalej postanowił zdobyć wykształcenie w kierunku medycznym. Zdobył dyplom zawodowego masażysty, lecz na tym Pan Adrian nie poprzestał. Stał się dyplomowanym akupunkturzystą ze specjalnością elektropunktura. Rozpoczął kształcenie w Akademii Chiropraktyki w Toruniu zostając jej absolwentem. Uświadamiając sobie jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma właściwa dieta, postanowił zgłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki decydując się na studia podyplomowe na kierunku „Dietetyka i planowanie żywienia”. Pan Adrian Kasprzak nieustannie szkoli się, aby stać się jeszcze lepszym w tym, co robi.

Do gabinetu masażysty po zdrowie i lepszy wygląd

Klienci bydgoskiego gabinetu mogą skorzystać z zabiegów z zakresu chiropraktyki, fizykoterapii, masażu, jak i pielęgnacji ciała. Pacjenci kierujący swoje kroki na ulicę Jana III Sobieskiego 1 zazwyczaj walczą z różnymi uciążliwymi schorzenia i dolegliwościami, takimi jak np. bóle kręgosłupa, skolioza idiopatyczna, bóle mięśni i stawów, rwa kulszowa, urazy sportowe czy zawroty głowy. Licząc, że w gabinecie Pana Kasprzaka wreszcie poczują długo wyczekiwaną ulgę i nie mylą się. Jednakże nie tylko takie osoby decydują się odwiedzić Gabinet Terapii Manualnych i Masażu w Bydgoszczy. Nie brakuje tutaj klientów, którzy pragną zaznać odprężenia dzięki relaksacyjnym masażom, jak i takich, którym marzy się idealna sylwetka, bowiem odpowiedni masaż potrafi nawet wymodelować sylwetkę. Walka z cellulitem poprzez masaż? Jak najbardziej! To niesamowite, że masaż potrafi tak wiele zdziałać jeżeli chodzi o poprawianie urody.

Jakie masaże w Bydgoszczy Cię interesują? Zdrowotny czy może modelujący sylwetkę? Podejmij decyzję i umów się na wizytę telefonicznie bądź z wykorzystaniem formularza na stronie.


Adrian Kasprzak Gabinet Terapii Manualnych
Augusta Cieszkowskiego 7/1
85-052 Bydgoszcz
tel. 502-597-811

Zobacz także:

Skleroterapia Poznań

Skleroterapia Poznań

Czy wiesz, jakie są objawy alkoholizmu?

Czy wiesz, jakie są objawy alkoholizmu?

Ortopeda

Ortopeda

Miody na zdrowie

Miody na zdrowie

Pomoc doświadczonego psychologa

Pomoc doświadczonego psychologa