crackingcookies.pl

Karty charakterystyk substancji

Jako firma rzetelna i profesjonalna, gwarantujemy pełen sukces naszego zlecenia. Nie tylko przygotujemy karty charakterystyk substancji, ale będziemy je również dla Ciebie serwisować.

Wykonamy karty dostosowane do polskich przepisów (na podstawie oryginalnej karty przygotowanej zgodnie z przepisami UE), a także przystosowane do polskich i unijnych przepisów (na podstawie oryginalnej karty przygotowanej zgodnie z innymi przepisami niż unijne). Ponadto wytworzymy karty na podstawie receptury (pełna klasyfikacja zagrożeń i oznakowanie) wg przepisów dyrektywy preparatowej lub też wg przepisów CLP. Sporządzimy również karty w języku angielskim zgodnie z przepisami unijnymi (na podstawie karty w języku polskim lub innym).

Oferujemy również szereg nieodpłatnych pomocy: z tytułu kontroli przez organ kontrolujący, w zakresie wyjaśniania wszelkich niezgodności, zgłoszenie na życzenie klienta karty do Biura ds. Substancji i Preparatów Chemicznych, a także doradztwo przy projektowaniu etykiet.

W ramach umowy abonamentowej mogą Państwo liczyć na aktualizowanie kart w przypadku zmian w przepisach oraz umieszczenie na karcie informacyjnego numeru.

Każde zlecenie związane z wytwarzaniem kart charakterystyki substancji, rozpatrywane jest indywidualnie. Uwzględniając takie czynniki jak rodzaj współpracy, ilość kart i wymagania klienta, możemy ustalić cenę za zlecenie.

Więcej informacji oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie http://properfekt-msds.pl/. Zapraszamy do owocnej współpracy!


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Kto hoduje owce ten ma wiele korzyści

Kto hoduje owce ten ma wiele korzyści

Dłużnik pokrywa koszty windykacji

Dłużnik pokrywa koszty windykacji

Obróbka skrawaniem w Białymstoku

Obróbka skrawaniem w Białymstoku

Fotografia a malarstwo

Fotografia a malarstwo

Wycena przedsiębiorstwa okiem eksperta

Wycena przedsiębiorstwa okiem eksperta