crackingcookies.pl

http://www.domapak.com/

Sprawdź torby różnych rodzajów w Domapak. Torby z nadrukiem pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów W ofercie torby szare, białe i kolorowe. W zależności od rodzaju uchwytu torby występują w różnych rozmiarach Uchwyty są wklejone i wzmocnione wewnątrz. Dzięki temu torby są bezpieczne w użyciu.

 

Torby ze skręcanym uchwytem dostępne są w rozmiarach:

 

Torby z uchwytem płaskim polecamy w rozmiarach:

 

Torby szare wykonane są z gładkiego papieru Kraft, o gramaturze 80-120 gramów. Można w nich przechowywać odzież, obuwie, artykuły spożywcze czy kosmetyki.

Torby szare są dostępne w ponad dziesięciu rozmiarach. Możesz również wybierać spośród toreb białych i kolorowych. Dostępne kolory to czerwień, czerń, granat i ciemna zieleń. Domapak oferuje również torby na wino. Dostępne są w kolorach szarym i białym. Wykonane są z prążkowanego papieru Kraft, o gramaturze 90-120 gramów. Posiadają skręcany, wklejony uchwyt, który jest wzmocniony wewnątrz. Nadruk jest możliwy już od 150 sztuk!

Ozdób torbę wyjątkowym nadrukiem i pozwól się rozpoznać. Do wyboru są dwie metody druku. Sitodruk polecany jest w przypadku prostszych form, z wykorzystaniem do pięciu kolorów. Do druku wykorzystywana jest paleta Pantone C i U. Jej wyjątkowe odcienie pozwolą Ci się wyróżnić. Do wykonywania bardziej skomplikowanych nadruków wykorzystuje się metodę fleksograficzną. Pozwala na osiągnięcie bardziej skomplikowanych efektów jak np. przejścia tonalne. Wykorzystaj torby z nadrukami, aby dotrzeć do nowych klientów. To doskonały sposób na reklamę! Producent toreb papierowych  Domapak poleca torby sprawdzone, bezpieczne i wygodne w użyciu!


Doma Pak
Bratków 40
41-400 Mysłowice
tel. 600-027-402

Zobacz także:

Wysokiej jakości filmy reklamowe

Wysokiej jakości filmy reklamowe